Naszym dzieciom przesyłam bukiety dobrych emocji. W kolorach, które życiu nadają radości. Miejcie piękne dzieciństwo. A w nim ciepło, bezpieczeństwo i dużo miłości.
A gdy dorośniecie…kiedyś tam w przyszłości, oby „Słoneczna Kraina” była miejscem, które czule się wspomina.
– Danuta Kwaśnik, właścicielka ‘Słonecznej Krainy”